معرفی مجموعه

آموزشگاه موسیقی زاویه تخصصی ترین آموزشگاه موسیقی غرب تهران با مدیریت مدرس موسیقی دانشگاه هنر تهران و بهره گیری از کادر مجرب و دانشگاهی فعالیت خود را در سه حوزه موسیقی کلاسیک، موسیقی سنتی و موسیقی پاپ آغاز کرد.
این مجموعه بر آن است که هنر بی بدیل موسیقی را توسط اساتید تحصیلکرده این فن که متعهدانه و دلسوزانه سالیان به امر تدریس مشغول بوده اند و خود نوازندگان و هنرمندان به نامی هستند در فضایی متناسب با شان هنرمندان و هنرجویان عرضه کند و موجبات ارتقا سطح دانش و مهارت هنردوستان و هنرجویان این مرز و بوم را فراهم آورد.
ساخت و طراحی این مجموعه در حدود چهار ماه به طول انجامید و در نهایت با آماده سازی فضایی منحصر به فرد برای آموزش موسیقی در تاریخ هفتم خرداد ماه 1395 افتتاح گردید.

       در این راستا فعالیت های مجموعه به شرح زیر اعلام می شود :


آموزش تمامی سازها و آوازها (موسیقی کلاسیک/ موسیقی سنتی/ موسیقی پاپ)
تشکیل ارکسترهای هنرجویی و آواز دسته جمعی (کر)
برگزاری کنسرت های هنرجویی در پایان هر فصل
برگزاری کارگاه های دروس تئوریک موسیقی به صورت گروهی
برگزاری کلاس های آمادگی کنکور موسیقی
برگزاری مستر کلاس ها با حضور اساتید به نام موسیقی کشور
برگزاری کنسرت های گروه های مختلف موسیقی در آمفی تئاتر مجموعه


     فعالیت های مجموعه زاویه در حوزه کودک


برگزاری دوره های مادر کودک موسیقی برای کودکان 2 تا 4 سال
برگزاری دوره های تخصصی موسیقی کودک ( ارف ) شامل دوره های تربیت شنوایی، بلز و فلوت
برگزاری دوره های تخصصی برای کودکان استثنایی (ناتوانی هایی جسمی و ذهنی)
برگزاری دوره های ریتم، حرکت و موسیقی ( باله کودکان ) 


 

اساتید آموزشگاه موسیقی زاویه

اساتید آموزشگاه موسیقی زاویه علاوه بر دارا بودن مدارج تحصیل موسیقی از دو دانشگاه هنر تهران و دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران از لحاظ اخلاقیات و منش موجبات افتخار آموزشگاه هستند.

آموزشگاه موسیقی زاویه افتخاردارد در امر آموزش موسیقی علاوه بر اساتید آقا از حضور اساتید خانم که همگی فارغ التحصیلان موسیقی هستند نیز، بهره بسیار ببرد.

استاد آموزش گیتار خانم، استاد آموزش پیانو خانم، استاد آموزش دف خانم، استاد تمبک خانم، استاد عود خانم، استاد آموزش سه تار خانم، استاد آموزش سنتور خانم، استاد کمانچه خانم، استاد فلوت خانم، استاد آموزش آواز سنتی خانم،  استاد موسیقی کودک خانم، استاد آموزش تار خانم و استاد ویلن خانم و .......

 

فضای آموزشگاه موسیقی زاویه

فضای آموزشی آموزشگاه موسیقی زاویه در متراژ 200 مترمربع و شامل 8 کلاس آکوستیک و آمفی تئاتر با گنجایش 40 نفر است که با امکانات کامل برای اجرای کنسرت های فصلی هنرجویان و اساتید طراحی شده است.

ساخت و طراحی داخلی این مجموعه حدود 4 ماه به طول انجامید و در نهایت آن را تبدیل به یکی از شکیل ترین آموزشگاه های موسیقی غرب تهران کرد.

آموزشگاه موسیقی زاویه با ارائه بهترین خدمات آموزش موسیقی و با بهره گیری ازاساتید مجرب و تحصیلکرده ی موسیقی که سال هاست به امر تدریس در آموزشگاه های موسیقی و دانشکده های موسیقی مشغولند، در رده ی بهترین آموزشگاه موسیقی غرب تهران قرار گرفته است.

این مجموعه با دارا بودن مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با رعایت استانداردهای بسیار بالا برای یک فضای مناسب آموزشگاهی از لحاظ آرامش و محیط موسیقایی، بهره گیری از اساتید مجرب و استفاده از بهترین متد های اموزش موسیقی، بهره گیری از اساتید خانم و همینطور اساتید آقا برای هر دو گروه متقاضیان و با مدیریت مدرس دانشگاه هنر تهران فعالیت های خود را در زمینه آموزش آواز سنتی، آموزش آواز کلاسیک، آموزش آواز پاپ و همینطور آموزش کلیه سازهای کلاسیک و سنتی اعم از آموزش گیتار کلاسیک، آموزش گیتار پاپ، آموزش گیتار الکتریک، آموزش گیتار آکوستیک، آموزش پیانو کلاسیک، آموزش پیانو ایرانی، آموزش ویولن کلاسیک، آموزش ویولن ایرانی، آموزش دف ، آموزش سه تار ، آموزش سنتور و ....  مشغول به فعالیت است.

آموزشگاه موسیقی زاویه بر آن بوده که در محیطی کاملا موسیقایی و در شان هنرمندان و هنرجویان آموزشی کاملا آکادمیک و بر پایه اصول و قواعد مدون، روشن و البته کاربردی عرضه کند و دراین راستا گامی فراتراز فعالیت های معمول آموزشگاه های موسیقی برداشته، چنانکه هنرجویی که در این آموزشگاه موسیقی به تلمذ هنر بپردازد، هر آموزشی و هر مکانی را به راحتی مورد پذیرش قرار نخواهد داد.

 

فعالیت های آموزشی آموزشگاه موسیقی زاویه

 

این مجموعه با برگزاری دوره های تخصصی سازها و آوازها در سه حوزه موسیقی کلاسیک، موسیقی سنتی ایرانی و موسیقی پاپ و مستر کلاس ها و دوره های ویژه کلاس های تئوری موسیقی ایرانی ، تئوری موسیقی کلاسیک، تاریخ موسیقی، هارمونی، کنترپوآن، پیوند شعر و موسیقی، مباحث نوازندگی و اکول نوازنده، دوره های تصنیف سازی،ارکستراسیون، سازشناسی و تشکیل گروه های مختلف اعم از ارکستر کلاسیک، ارکستر ایرانی، کر و همچنین برگزاری دوره های آمادگی کنکور در خدمت متقاضیان میباشد.

کلاس های تخصصی ساز آموزشگاه موسیقی زاویه به شرح زیر میباشد:


آموزش تمامی سازهای کلاسیک اعم از:


آموزش گیتار کلاسیک، آموزش گیتار آکوستیک، آموزش گیتار پاپ، آموزش گیتار الکتریک، آموزش پیانو کلاسیک، آموزش فلوت کلید دار، آموزش فلوت ریکوردر، آموزش ساز دهنی، آموزش ویلن کلاسیک، آموزش ویلنسل، آموزش درامز و ...


آموزش تمامی سازهای سنتی ایرانی اعم از:


آموزش دف ، آموزش تمبک، آموزش کوزه، آموزش کاخن، آموزش سنتور ، آموزش سه تار ، آموزش تار ، آموزش کمانچه، آموزش ویلن ایرانی، آموزش عود(بربط)، آموزش قیچک، آموزش نی، آموزش تمپو، آموزش قانون، آموزش تنبور و ...


آموزش آواز شامل:


آموزش آواز کلاسیک، آموزش آواز سنتی، آموزش ردیف آوازی و آموزش آواز پاپ.

 

دپارتمان تخصصی کودک آموزشگاه موسیقی زاویه


برگزاری دوره های مادر کودک موسیقی برای کودکان 2 تا 4 سال
شامل آموزش ترانه های کودکانه، آموزش ریتم، انجام بازی های گروهی و خلاقیت تصویری بر پایه دانش موسیقی
برگزاری دوره های موسیقی کودک ( ارف ) برای کودکان 4 تا 8 سال
شامل دوره های آموزش بلز، آموزش فلوت، آموزش ریتم، آموزش نت خوانی، انجام بازی های گروهی موسیقی و اموزش ترانه های کودکانه و شرکت در ارکستر کودکان
برگزاری دوره های تخصصی باله کودکان ( ریتم ، حرکت و موسیقی) برای کودکان 3 تا 10 سال. (با بهره گیری از آموزش غیر مستقیم موسیقی کلاسیک)


 

 

کلاسیک

پاپ

سنتی

مدیر مسئول : خانم سارا زاویه

آموزشگاه موسیقی زاویه با مدیریت سارا زاویه در خردادماه 1395 با دریافت شماره مجوز  17110039530011 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز به کار کرد. سارا زاویه مدرس دانشگاه هنر.....

ادامه مطلب

 

پیام مدیرمسئول
نه ترنمی نه وجدی،نه تپیدنی نه جوشی
به خم سپهر تا کی می نارسیده باشی
نگه جهان نوردی، قدمی ز خود برون آ
که ز خویش اگر گذشتی همه جا رسیده باشی
اهداف و چشم انداز ها
هدف از تاسیس آموزشگاه موسیقی زاویه در غرب تهران اعتلای فرهنگ و ارائه هنر حقیقی موسیقی توسط استادان تحصیلکرده این رشته و در مسیر صحیح آن بوده است تا هنر فاخر موسیقی بتواند واقعیت خود را آشکار کند و طالبان این هنر بی همتا نزد استادان حقیقی و در جایگاهی در خور شان و منزلت هنر تلمذ کنند. با توجه به برنامه های مدون آموزشگاه و اساتید در خصوص نحوه ارائه جلسات درس و برگزاری کنسرت های فصلی و برگزاری جلسات گروه نوازی و آواز دسته جمعی (کر) و برپایی کارگاه های مباحث تئوری امید است در آینده ای بسیار نزدیک شاهد شکوفا شدن هنرآموزان خود باشیم و ایشان را در مراتب و درجات بسیار بالای موسیقی ببینیم و البته موسیقی در کنار مباحثی که گفته شد هنر بی نظیرتری را نیز ارائه میکند و آن هنر زندگی کردن است. موسیقی به آدمی صبر، پذیرش، ادراک، عزت نفس، آرامش و قدرت می بخشد و در هیاهوی زندگی امروز دمی فراغت و آسودگی می آفریند. بسیار به خود خواهیم بالید اگر بتوانیم تبلور این موهبت ها را وسیله ای باشیم.

مجوز ها

آیین نامه ها