باله

سازهای ایرانی
سازهای کلاسیک
سازهای دیگر
آوازها
سازهای کودک

باله

تاریخچه
ساختار فیزیکی

اگر فرزند شما علاقه مند به رقص و تمایلات برای دمپایی ساتن خود و پینک تتو باشد، در نظر بگیرید که او را در یک کلاس باله کودکان   آغاز کنید. باله کودکان باعث ارتقاء نیروی فیزیکی و چابکی می شود، می تواند باعث افزایش غلظت، درک موسیقی و ریتم شود و باعث ایجاد عشق به جنبش شود. آیا فرزند شما 4 یا 14 ساله است، می تواند از آموزش والدین مناسب سن برخوردار باشد.

 مزایای فیزیکی مانند همه شکلهای رقص، باله کودکان از نظر جسمی شدید است. وب سایت دانشکده رقص کلرادو اشاره می کند که باله کودکان باعث افزایش قدرت عضلانی، انعطاف پذیری و طیف وسیعی از حرکت می شود. با توجه به آکادمی رقص جفری رقص در شیکاگو، آموزش باله کودکان همچنین باعث تقویت هماهنگی و تعادل در حین اصلاح ضعیف می شود. ترکیباتی که شامل پریدن و جهش هستند، افزایش ضربان قلب، که می تواند استقامت، استقامت و کلی سلامت قلب و عروق را بهبود بخشد.

مانند دیگر شکل رقص، باله کودکان می تواند آگاهی بدن و کنترل خودسوزی را بهبود بخشد.   مزایای احساسی علاوه بر مزایای فیزیکی آن، باله کودکان همچنین می تواند به بهبود سلامت روانی و عاطفی کودکان کمک کند. وب سایت تئاتر بریتون باله کودکان ادعا می کند که آموزش در باله کلاسیک احساس غرور و موفقیت می کند، که می تواند عزت نفس را افزایش دهد. همانطور که کودکان پیشرفت و ترکیب کاملی از جنبش های چالش برانگیزتر را به عهده دارند، احساس اعتماد به نفس بیشتری می کنند و می توانند به دیگر حوزه های زندگی خود برسند. آموزش رقص نیز می تواند یک راه عالی برای استراحت و استفاده از انرژی اضافی به طور مفصل بعد از مدرسه باشد. 

 مزایای اجتماعی کلاس های باله کودکان برای کودکان یک رسانه اجتماعی فراهم می کند. حضور در کلاسها به طور مرتب می تواند به کودکان جوان کمک کند تا مهارت های اجتماعی خود را توسعه دهند. سازمان آموزش رقص ملی ادعا می کند که باله کودکان و دیگر شکل های رقص کمک به ایجاد کار گروهی، ارتباطات، اعتماد و همکاری می کنند. باله کودکان   همچنین می تواند به کودکان کمک کند تا دوستی های جدید را بسازند، در شرایط اجتماعی غلبه بر خجالت و ناخوشایند و کاهش ترس های مربوط به داشتن یک گروه و انجام جلوی مخاطب مهم است.

مزایای آموزشی باله همچنین مزایای تحصیلی یا شناختی خاصی را ارائه می دهد. آموزش باله دانشجویان را به ترکیبی از جنبش، موسیقی و عملکرد ارائه می دهد. سازمان آموزش رقص ملی ادعا می کند که از طریق این قرار گرفتن در معرض، کودکان آگاهی حسی، شناختی را شامل می شوند که شامل توجه، حافظه و یادگیری و آگاهی عمومی است. اینها مهارت هایی هستند که کودکان را در تمام زمینه های زندگی به نفع خود می گذرانند. برای بچه ها که می خواهند به شکل های دیگری از رقص بپردازند - مانند جاز، هیپ هاپ یا شیر - باله پایه محکمی را ارائه می دهد و به عنوان یک نقطه شروع عالی عمل می کند.

کلیپ 1